Sport a aktivity

Ať už je léto nebo zima, u nás si vždy dokážete najít aktivity nebo sport, který Vás baví. Neváhejte se podívat na naše doporučení níže.

Zimní aktivity

Čeká na Vás neuvěřitelných 25 km sjezdových tratí, které uspokojí jak začátečníky, tak i pokročilé lyžaře. Navíc máme přes 100 km běžkařských tratí, které jsou pravidelně strojově upravovány, abyste si mohli užít dokonalý zážitek. S 29 vleky s kapacitou 15 000 osob/hodinu se nemusíte bát dlouhých front a můžete strávit více času na svahu. U nás najdete skvělé skiareály, jako je Nad Nádražím - Belveder, Samoty a Ski&bike Špičák. Pokud se chcete odreagovat od lyžování, máme pro vás tipy na výlety a zimní kalendář akcí v Železné Rudě a okolí. Přijďte a zažijte nezapomenutelnou zimní dovolenou!

Skiareál Nad Nádražím

Ski&bike Špičák

Skiareál Samoty

zimni aktivity

Tipy na výlety - zima

Aktuální kalendář akcí

Letní aktivity

Přijďte objevovat kouzlo Železné Rudy, jednoho z nejkrásnějších letních turistických cílů v České republice! Toto malebné horské místo v srdci Šumavy nabízí nejenom nádhernou přírodu a čistý horský vzduch, ale také bohaté možnosti pro aktivní dovolenou.
A po dni plném dobrodružství si můžete vychutnat tradiční českou kuchyni v místních restauracích a posedět s přáteli v příjemné atmosféře místních hospůdek.
Železná Ruda je dokonalým místem pro nezapomenutelnou letní dovolenou. Přijďte a zažijte nezapomenutelné chvíle.
Těšit se můžete na:
- přírodní koupaliště Žabáky
- 316 km značených cyklotras
- udržovaná síť turistických tras pro pěší turisty
- 6 jezer ledovcového typu
- rozhledny s nádhernými výhledy až na Alpy

Ski&bike Špičák

Tipy na výlety - léto

Elektrokola Šumava

Aktuální kalendář akcí

Národní park Šumava

Zarezervujte si svůj romantický pobyt ještě dnes.

cs_CZČeština